Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami / Agent ds Nieruchomości

Komdar Nieruchomości

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem działalności, poszukujemy osoby z doświadczeniem w pracy pośrednika w obrocie nieruchomościami ale również zatrudnimy osobę bez takiego doświadczenia .

Osobom które nie mają doświadczenia w pracy pośrednika zapewniamy:

  • przeszkolenie wprowadzające do zawodu
  • kolejne szkolenia w miarę rozwoju zawodowego
  • coaching
  • wsparcie merytoryczne na każdym etapie pracy pośrednika nieruchomości
  • szkolenia zewnętrzne, kursy,  wsparcie w studiach i w uzyskaniu licencji pośrednika
  • indywidualne stanowisko pracy wyposażone w komputer i osprzęt biurowy w jednym z naszych biur
  • dostęp do aktualnej bazy ofert nieruchomości i zapytań klientów poszukujących
  • jasne i klarowne zasady współpracy, obsługi ofert i zapytań klientów
  • możliwość wysokich zarobków

Dołącz do nas, rozwijaj  swoje umiejętności, nabieraj doświadczenia i zarabiaj.

Wymagania

  • minimum średnie wykształcenie
  • doświadczenie w sprzedaży ( praca jako przedstawiciel handlowy, sprzedawca, manager sprzedaży, konsultant sprzedaży usług lub dóbr inwestycyjnych) będzie silnym atutem
  • dyspozycyjność i samodzielność
  • dobry kontakt z ludźmi, komunikatywność i pozytywne nastawienie do zadań zawodowych
  • znajomość angielskiego lub innego języka mile widziana

OFERUJEMY:

  • zróżnicowane formy zatrudnienia ( również umowa o pracę )
  • wsparcie merytoryczne, szkolenia,
  • pracę w przyjaznym środowisku, stabilne warunki , możliwości rozwoju wraz z firmą
  • Wynagrodzenie: podstawa i/lub prowizja

Prezentacja firmy

Biuro Nieruchomości KOMDAR pośredniczy w sprzedaży / wynajmie nie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
do ustalenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Sprzedaż - Account Management