Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/1091

Obowiązki:

Udzielanie pomocy bezrobotnym i poszukującym pracy w uzyskaniu odpowiedniego zatrudnienia oraz pracodawcom w pozyskaniu pracowników o poszukiwanych kwalifikacjach zawodowych,
pozyskiwanie ofert pracy, rejestrację uzyskanych ofert pracy, zamieszczanie
ich w komputerowej bazie ofert pracy,udzielanie pracodawcom informacji o kandydatach do pracy, inicjowanie i pomoc w nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów bezrobotnych i poszukujących pracy z pracodawcami poprzez organizację targów i giełd pracy,
współpracę z innymi specjalistami rynku
organizacja, prowadzenie warsztatów, spotkań, konsultacji w celu pomocy młodzieży w poznaniu metod poszukiwania pracy, redagowania dokumentów, przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej, zapoznania się z sytuacją na rynku pracy,
rozpowszechnianie informacji dotyczących działań z zakresu pośrednictwa
w środowisku lokalnym,
udzielanie informacji na temat bezpiecznego zatrudnienia młodzieży,
dbałość o poprawność i kompletność dokumentacji,
sporządzanie okresowych sprawozdań, informacji i analiz,
inicjowanie i realizacja programów i projektów w zakresie prowadzonej działalności.
Prowadzenie współpracy z innymi jednostkami organizacyjnymi OHP, szczególnie jednostkami opiekuńczo-wychowawczymi OHP, w zakresie wsparcia uczestników OHP w obszarze rozwoju zawodowego,
organizacja przedsięwzięć na rzecz rozwoju zawodowego uczestników OHP,
monitorowanie realizacji przygotowania zawodowego u pracodawców przez uczestników OHP, w tym sporządzanie dokumentacji niezbędnej do realizacji przez uczestników OHP przygotowania zawodowego zgodnie z obowiązującym stanem prawnym i wewnętrznymi regulacjami,
poszukiwanie pracodawców/miejsc realizacji przygotowania zawodowego dla uczestników OHP.
Pośrednictwo w uzyskaniu propozycji pierwszej pracy dla uczestników OHP, którzy osiągnęli pełnoletniość,
monitorowanie losów absolwentów OHP i sporządzanie raportów,
pomoc absolwentom OHP w znalezieniu zatrudnienia (kontynuacji nauki)
i poszerzeniu kwalifikacji zawodowych.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), inne

Miejsce pracy: Przemysłowa 11, 11-700 Mrągowo, powiat: mrągowski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV Wymagania : wykształcenie wyższe - preferowane ukończone studia I stopnia o charakterze społecznym np. pedagogika, pedagogika pracy, socjologia, psychologia, polityka społeczna, ekonomia itp. lub ukończone studia podyplomowe lub szkolenia, które miały w swoim programie zagadnienia świadczenia usług rynku pracy, lub wykazać się zdobytym minimum 2-letnim doświadczeniem zawodowym na stanowisku pośrednika pracy w innej instytucji rynku pracy lub w sektorze organizacji pozarządowych. obywatelstwo polskie; pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych; kandydat nie może być prawomocnie skazany za przestępstwa umyślne; stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.warminsko-mazurska.ohp.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy