Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/05/2018.

pośrednik nieruchomości/doradca ds. nieruchomości

Warszawa, mazowieckie

Ragnar Nieruchomości

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

• wyszukiwanie nieruchomości do sprzedaży/wynajmu,

• prezentowanie nieruchomości,

• negocjowanie warunków transakcji,

• kompletowanie dokumentacji do transakcji,

• budowanie relacji z klientem.

Oferujemy:

• Podstawę + wysokie wynagrodzenie prowizyjne,

• narzędzia pracy: telefon komórkowy, komputer, aparat fotograficzny,

• profesjonalny program do obsługi ofert nieruchomości,

• elastyczny czas pracy,

• dostęp do bazy klientów,

• opiekę merytoryczną i prawną nad prowadzonymi transakcjami,

• wysokie nakłady na promocję ogłoszeń na portalach i banery

• szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Wymagania

• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub znajomości rynku nieruchomości i chęć szybkiego uczenia się,

• zdolności negocjacyjne i handlowe oraz umiejętność praktycznego wykorzystania ich,

• samodzielność i pracowitość,

• komunikatywność,

• dobra prezencja.

Ragnar Nieruchomości zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości w... Warszawie oraz okolicach.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
1.000,00 zł - 2.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
podstawa plus prowizja
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena