POŚREDNIK / AGENT NIERUCHOMOŚCI

Solum Nieruchomości s.c.

WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Biuro nieruchomości z siedzibą w centrum Warszawy zatrudni doświadczonych pośredników lub agentów nieruchomości.

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie przede wszystkim za:

- pozyskiwanie ofert nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu (mieszkania, domy, działki),

- kompleksową obsługę klientów biura,

- przygotowanie oferty do sprzedaży lub wynajmu,

- prezentacje nieruchomości potencjalnym nabywcom.

Oferujemy:

- wysokie wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy,

- wyposażone stanowisko pracy w biurze plus telefon,

- dostęp do szerokiej i sprawdzonej bazy ofert,

- możliwość pracy w dowolnie wybranym miejscu i czasie,

- pracę w kameralnym, zmotywowanym i doświadczonym zespole.

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie w pracy pośrednika lub agenta nieruchomości,
- wysoka kultura osobista,
- komunikatywność i asertywność,
- umiejętność zarządzania własnym czasem,
- dyspozycyjność czasowa - elastyczne godziny pracy (również w weekendy),
- bezproblemowa obsługa podstawowych programów PC,
- umiejętność wyznaczania i osiągania celów.

Prezentacja firmy

Firma świadczy usługi na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena