POSM Senior Specialist - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Cosnumer Goods, szukamy Kandydata na stanowisko:

POSM Senior SpecialistMiejsce pracy: Warszawa

Szukamy osoby ambitnej i analitycznej, która lubi szukać innowacyjnych rozwiązań. U idealnego kandydata zdolności analityczne powinny iść w parze z umiejętnościami komunikacyjnymi i negocjacyjnymi, ponieważ od początku pracy będzie on/ona uczestniczyć w spotkaniach z kluczowymi klientami i prowadzić swoje projekty.

Zadania:

  • tworzenie strategii rozwoju materiałów POSM (trwałych i miękkich) w obszarze dystrybucji i merchandisingu, plany krótko i długo terminowe,
  • planowanie kalendarza działań promocyjnych i dobór odpowiednich narzędzi trade marketingowych dla wybranych grup produktów, wyznaczanie i egzekwowanie celów dystrybucyjnych i jakościowych,
  • wdrażanie, monitorowanie i ewaluacja projektów trade – praca z danymi (marża, ROI, dystrybucja),
  • budowanie dostępności i widoczności produktów w punktach sprzedaży, planowanie, przygotowanie i nadzór nad wdrożeniem materiałów promocyjnych POS,
  • rekomendowanie zmian i innowacji w oparciu o zdobyte doświadczenie, dostępną wiedzę i trendy rynkowe,
  • bieżąca współpraca z Działem Sprzedaży i marketingu,
  • briefowanie i współpraca z agencjami projektującymi materiały

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane Marketing, Zarządzanie lub Ekonomia,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale trade-marketingu, zarządzania materiałami POSM,
  • Zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • Dynamizm w działaniu i nastawienie na rezultaty,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Duży zakres samodzielności,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.