Posadzkarz – JASTRYCH (Belgia)

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Od: IMPACT Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Belgia

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy działającej w sektorze budowlanym, poszukujemy pracowników do pracy w na stanowisku:

Obowiązki:

  • Kładzenie półsuchego betonu typu JASTRYCH (mieszanki betonu, piasku i wody)
  • Wylewanie i wyrównywanie powierzchni za pomocą ręcznych narzędzi jak i maszynowo
  • Przygotowanie miejsca pracy i jastrychu
  • Kładzenie izolacji akustycznej i cieplnej
  • Praca na różnych projektach od przemysłowych do prywatnych

Wymagania:

  • Kilka lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Przygotowanie mieszanki do pracy
  • Wyrównywanie powierzchni z użyciem ręcznych narzędzi
  • Umiejętność czytania planów i rysunków
  • Mile widziane prawo jazdy C+E
  •  Mile widziana znajomość języka angielskiego ( w firmie jest Polak brygadzista, zatem kandydatów z podstawową znajomością języka angielskiego też rozpatrzymy)

Oferujemy:

  • W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
  • Wynagrodzenie:15 - 16 euro brutto/godzine + możliwość nadgodzin
  • W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, Internet, woda, gaz i prąd w cenie 72 € / tydzień
  • Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
  • Premia na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
  • Dodatek wakacyjny w wysokości – 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
  • Zasiłek rodzinny na każde dziecko
  • Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
  • 0pieka naszych wielojęzycznych koordynatorów

Certyfikat KRAZ nr 275

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.