Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy działającej w sektorze budowlanym, poszukujemy pracowników do pracy w na stanowisku:

Posadzkarz – JASTRYCH (Belgia)

Praca polega na kładzeniu wylewek betonowych, typu Jastrych w budynkach mieszkalnych, oraz w halach przemysłowych.

Wymagania

Wymagania:

• Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

• Przygotowanie mieszanki do pracy

• Montaż bocznych wzmocnień i zbrojeń

• Wyrównywanie powierzchni z użyciem ręcznych narzędzi

• Polerowanie powierzchni

• Umiejętność czytania planów i rysunków

• Mile widziane prawo jazdy C+E

• Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• w pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej

• wynagrodzenie:15,20 euro brutto/godzine + 7 euro bonu żywnościowego

• w pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, Internet, woda, gaz i prąd w cenie 72 € / tydzień

• zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach

• premia na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto

• dodatek wakacyjny w wysokości – 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto

• zasiłek rodzinny na każde dziecko

• zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)

• opieka naszych wielojęzycznych koordynatorów

Certyfikat KRAZ nr 275

Firma IMPACT specjalizuje się w zatrudnianiu i delegowaniu personelu technicznego o... najwyższych kwalifikacjach. Dzięki naszej znajomości branż technicznych oraz doświadczeniu w sektorach, w których działamy oferujemy usługi i pomoc wysokiej jakości, zarówno zleceniodawcom, jak i pracownikom. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 2001 roku.

Certyfikat KRAZ 275
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie