Port lotniczy WROCŁAW Strachowice zatrudni personel

FallWork Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Sprzedawca
Miejsce pracy: Port lotniczy WROCŁAW Strachowice

OFERUJEMY:
- zatrudnienie zdalne bez wyjścia z domu;
- wynagrodzenie 15,00 zł brutto + PREMIE (obrotowa, frekwencyjna, inwentaryzacyjna);
- umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę bezpośrednio z firmą;
- możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku międzynarodowym;
- pracę od zaraz;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- obsługa stanowiska na terenie strefy wolnocłowej;
- obsługa Klienta
- przyjmowanie zamówień;
- realizacja transakcji gotówkowych oraz bezgotówkowych;

WYMAGANIA:
- dyspozycyjność do pracy;
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny;
- posiadanie statusu osoby niekaranej;
- dobra organizacja pracy własnej

APLIKUJ: WYŚLIJ CV
ZADZWOŃ-ODDZWONIMY: 790 790 445

NAPISZ sms o treści: praca Wrocław
Jeżeli znasz osobę poszukującą pracy, prosimy poinformują ją, że prowadzimy rekrutację.
Prosimy o dopisanie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).APT6231
*oferta pracy tymczasowej