Opis stanowiska pracy

 Dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

pomocnik spawacza

Ref. no: 20002
Temporary job
Location: Gliwice

Responsibilities:

 spawanie metodą MAG, na podstawie rysunku technicznego oraz przy pomocy narzędzi pomiarowych.

Requirements:
  • aktualne uprawnienia spawalnicze (MIG, MAG)
  • podstawowa znajomość rysunku spawalniczego
  • mile widziane,  uprawnienia na wózek widłowy oraz suwnice

Benefits:
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • mile widziani emeryci z aktualnymi uprawnieniami spawalniczymi
  • oferta jest równiez skierowana do osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności

Pursuant to the law, Randstad does not charge the candidates for participation in the recruitment processes.

Recruitment agency (license no 47)

Prezentacja firmy

Randstad

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2013
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji