Pomocnik Spawacza / Spawacz 131/135 (mig/mag)

JL Engineering Sp. z o.o.

Głogów, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Twoja Brygada jest oddziałem hr polskiej firmy budowlanej JL engineering sp. o.o. obecnej na rynku od ponad 20 lat.

W związku z rozwojem poszukujemy:

Pomocnik spawacza / Spawacz

131/135 (mig/mag)

Miejsce pracy: Głogów, dolnośląskie

Opis stanowiska:

Praca w hucie przy spawaniu rur, krat, balustrad (stal czarna).

 Zapewniamy:

  • zatrudnienie od 28.06 2017;
  • wynagrodzenie: 20-25 zł netto / h przez pierwszy miesiąc (po I miesiącu podllega weryfikacji w zależności od umiejętności Kandydata);
  • wynagrodzenie wypłacane miesięcznie (bez opóźnień);
  • duża liczba godzin pracy;
  • zorganizowane i opłacone zakwaterowanie;
  • zapewnione bezpłatne dojazy do do pracy;
  • zatrudnieni bezpośrednio w firmie budowlanej nie przez agencję;
  • możliwość rozwoju zawodowego (mile widziani kandydaci po kursie bez doświadczenia)

Wymagania

  • min. 2-letnie udokumentowane doświadczenie jako spawacz rur;
  • wykształcenie zawodzie (mile widziane w zawodzie Spawacz-Ślusarz);
  • umiejętność spawania rur metodą mig/mag (131,135);
  • aktualne uprawnienia spawalnicze mig/mag;
  • mile widziana umiejętność spawania metodą tig;
  • umiejętność odczytywania rysunków technicznych i izometrycznych;
  • obowiązkowe próbki spawalnicze na zakładzie przed rozpoczęciem pracy;
  • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3m. (mile widziane aktualne badania wysokościowe);
  • czynne prawo jazdy kat. b.

Prezentacja firmy

Twoja Brygada jest oddziałem HR polskiej firmy budowlanej JL ENGINEERING... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
14
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
20PLN - 25PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
bezpłatne zakwaterowanie, po miesiącu pracy weryfikacja wynagrodzenia zgodnie z umiejętnościami Kandydata, bezpłatne dojazdy do miejsca pracy
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy