ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pomocnik sklepu

Miejsce pracy: Jaworzno

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
  • Stawkę godzinową - 20,00 zł brutto!
  • Pracę w godzinach otwarcia sklepu (kwestia do ustalenia)
  • Prosty zakres obowiązków
  • Różne lokalizacje wykonywania zlecenia m.in. Sosnowiec, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza

Wymagania:

  • Otwartość na kontakt z klientem
  • Dokładność
  • Chęć podjęcia pracy na umowę-zlecenie
  • Dyspozycyjność w określonych godzinach
  • Mamy możliwość zatrudnienia również studentów i uczniów

Zadania:

  • Czynności ekspozycyjne (kontrola i uzupełnianie towarów, zmiany ekspozycji według raportów, weryfikacja poprawności cen i oznaczeń)
  • Prace magazynowe i porządkowe (umieszczanie zapasu towaru we właściwym miejscu, dodatkowe oznaczanie towarów, układanie towarów i opakowań na odpowiednich regałach)
  • Dodatkowe, bieżące zadania zlecane przez przełożonego
  • Witanie klientów sklepu
  • Weryfikacja ilości osób

Jeżeli jesteś zainteresowana/ zainteresowany ofertą pracy zadzwoń lub wyślij SMS: 600 408 663 - chętnie udzielimy szczegółów!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials