Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Pomocnik Serwisu
Miejsce pracy : woj.: mazowieckie
Nr.ref.: Wa/04/18

Zadania:
- Konserwacja, przeglądy oraz naprawy urządzeń z branży HVAC
- Dbałość o wysoką kondycję techniczną powierzonych urządzeń
- Usuwanie awarii
- Współpraca z podwykonawcami

Wymagania

Wymagania:
- Mile widziana znajomość budowy, obsługi instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych
- Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
- Obsługa podstawowych narzędzi mechanicznych i elektronarzędzi
- Umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej
- Umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista
- Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

ADETRONIK to firma działająca od 2007 roku, specjalizująca się w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis