Pomocnik przy inwentaryzacji - wyjazdy od stycznia

HR International Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Pomocnik przy inwentaryzacji – wyjazd na miesiąc

Bonus na start 100zł / Bonus za polecenie 100zł

Obecnie dla naszego zaufanego klienta poszukujemy osób na stanowisko pomocnika przy inwentaryzacji. Zlecenie polega na skanowaniu i liczeniu towarów w sklepach wielkopowierzchniowych, nie jest wymagana znajomość języka Niemieckiego, nie wymagamy również doświadczenia. Poszukujemy również osób które dodatkowo mogły by pełnić dodatkowe funkcje kierowcy lub team leadera.

Miejscowość: Karlsruhe (Niemcy)
Rozpoczęcie projektu: 10 styczeń 2022r – 10 luty 2022r

Zakres obowiązków:
- Skanowanie i liczenie towarów w sklepach
- Proste czynności związane z liczeniem towarów

Wymagania:
- Mile widziane osoby z doświadczaniem w inwentaryzacjach
- Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
- Czynne prawo jazdy kat. B (w przypadku aplikacji na dodatkową funkcję kierowcy)

Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie oraz płatne dni wolne
-Bonus na start 100zł
-Bonus za polecenie 100zł
-Dodatek dla osób pełniących dodatkową funkcję kierowcy 100 euro
-Możliwość wyjazdu z kimś znajomym
-Darmowe zakwaterowanie w Niemczech oraz przejazd busem z Polski do Niemiec
-Zapewnione dojazdy każdego dnia do pracy, dodatkowo płatne

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu: 735 933 896

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.