Pomocnik produkcji- wyjazdy długoterminowe i na 2 tygodnie!

HR International Sp. z o.o.

36179 Bebra, okolice Kassel, Niemcy., zagranica

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: 36179 Bebra, okolice Kassel, Niemcy.

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy pomocników produkcji.

Szczegóły:
Rozpoczęcie projektu: od 10.12.2021r.
Zakończenie projektu: do 16.12.2021r.
Miejsce: 36179 Bebra, okolice Kassel, Niemcy.

Klient zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży leków, sprzedaż hurtową i produkcją farmaceutyczną. Obecnie są to leki, leki weterynaryjne, wyroby medyczne, suplementy diety i produkty lifestylowe.

Wymagania:
- tylko osoby szczepione na COVID

Obowiązki:
- etykietowanie puszek, nakładanie pokrywek, pakowanie puszek do kartonów
- komisjonowanie i przewożenie za pomocą wózków paletowych (bez uprawnień)

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie- 2000 zł netto/tydz.
- zapewnione darmowe zakwaterowanie
- zwrot za transport w 1 stronę- 80 €
- ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
- wsparcie polskiego Koordynatora przez cały okres trwania projektu.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu 504 293 615

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.