Pomocnik produkcji - praca lekka

JobTicket Sp. z o.o.

Niemcy, okolice Coburga, zagranica

Opis stanowiska pracy

JobTicket Sp. z o.o. numer agencji 12712, www.job-ticket.eu, poszukuje dla swojego Klienta, na terenie Niemiec, okolice Coburga kandydatów/ki na stanowisko:

Pomocnik produkcji

Zakres obowiązków:

  • proste prace produkcyjne przy obsłudze maszyn

  • wytłaczanie i konfekcjonowanie małych elementów z tworzyw sztucznych

  • kontrola jakości oraz oznaczanie gotowych wyrobów

  • pakowanie gotowych elementów

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 1000-1200 Euro netto/miesiąc

  • dodatki zmianowe

  • zakwaterowanie zorganizowane i częściowo opłacone przez pracodawcę

  • umowę o pracę z polską agencją zatrudnienia zgodnie z przepisami niemieckimi

  • praca również dla par

Wymagania

Wymagane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • podstawowa znajomość j. niemieckiego

  • gotowość do pracy zmianowej

  • zdolności manualne

Mile widziane:

  • posiadanie własnego samochodu osobowego

  • komunikatywna znajomość j.niemieckiego

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji