Pomocnik produkcji (Metal)

European Experts GmbH

Niemcy, zagranica

European Experts GmbH European Experts GmbH
Szukasz solidnej, stałej pracy z dobrym wynagrodzeniem?

Chcesz rozwinąć swoje umiejetności?

Firma European Experts to Państwu oferuje.

Perspektywa stałej i dobrze płatnej pracy w wiądącym na rynku zakładzie.

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:

  • Umiejętność posługiwania się wkrętarka
  • Proste czynności montażowe
  • Proste prace manualne

Wymagania:

  • Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku – mile widziane
  • Przynajmniej komunikatywna znajomość j.niemieckiego lub angielskiego

Dodatkowo:

  • Prawo jazdy oraz własne auto są mile widziane

Co oferujemy?:

  • Dobra prace na niemieckich warunkach oraz uczciwe zarobki
  • Niemieckie ubezpieczenie
  • Dieta
  • Długoterminowy okres współpracy
  • Pokrywamy koszty kwatery (w standardzie pokój 2 os.; WIFI; wspólna kuchnia i łazienka na poziomie max. 6 os.)
  • Możliwość uzgodnienia daty zjazdów do Polski
  • Pomoc w zakresie zasiłku na dzieci tzw. “Kindergeld”
  • Bezpośredni kontakt oraz pomoc ze strony Polskojęzycznego opiekuna.
Jesteś zainteresowany? Wyślij nam swoje CV już dziś!
Masz pytania - zadzwoń! - Chętnie odpowiemy na wasze pytania:

w języku polskim: 0821 807 999 48 oraz w języku niemieckim: 0821 807 999 00

Jeżeli mieszkają Państwo na terenie Gersthofen, Augsburga, Ulm lub okolic zapraszamy do naszego biura.