Pomocnik pracownika produkcji i magazynu

Strzelce Opolskie, opolskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pomocnik pracownika produkci i magazynu

PRACA NA MAGAZYNIE

• załadunek maszyn i urządzeń

• rozładunek i załadunek towarów

• rejestracja zleceń magazynowych

• kontrola standardu jakościowego przy magazynowaniu

Wymagania

WYMAGANIA:

• wykształcenie minimum zawodowe

• chęć zdobywania i poszerzania swojej wiedzy oraz umiejętności

• umiejętność do pracy w zespole, odpowiedzialność za powierzone zadania

• dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

• rzetelność i zaangażowanie

• miłe widzialnie uprawnienie na wózek widłowy

OFERUJEMY:

• systematyczne przyuczenie wdrażające do pracy

• pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

• umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u Pracodawcy

• stabilne warunki zatrudnienia

• fachowe przygotowanie na operatora wózka widłowego

• dobrowolne ubezpieczenie grupowe

OCZEKUJEMY:

• odpowiedzialności i zaangażowania

• dobrych zdolności interpersonalnych i komunikatywności

• duspozycyjności do pracy w systemie 4 brygadowym

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
2.500,00 zł - 3.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie