Pomocnik pracownika magazynu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Oferta:

  • Możliwość elastycznego dopasowania grafiku - praca w tygodniu oraz w weekendy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie od zaraz!
  • Praca w dynamicznym zespole
  • Atrakcyjna stawka godzinowa
  • Praca w systemie 2 zmian (06:00-14:00 i 14:00-22:00)

Wymagania:

  • Sumienność i dokładność
  • Chęć do podjęcia pracy od zaraz
  • Nie wymagamy doświadczenia, zapewniamy pełne wdrożenie!

Zadania:

  • Praca przy kompletowaniu odzieży sportowej i asortymentu sportowego
  • Przyjmowanie i rozlokowywanie towaru w magazynie
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • Bieżące kontrolowanie stanu magazynowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials