ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pomocnik Operatora

Miejsce pracy: Legionowo

Lokalizacja: Stanisławów Pierwszy

Zadania:

  • Pomoc przy obsłudze maszyn (nieskomplikowane prace fizyczne)
  • Selekcja oraz kontrola jakości produktów
  • Prace pomocnicze

Jeśli:

  • Masz chęci do pracy
  • Lubisz jasno wytyczone zadania
  • Cechuje Cię rzetelność i dokładność
  • Jesteś dostępny do pracy w systemie 3-zmianowym/ 4-brygadowym

Nie czekaj, dołącz do naszego zespołu! :)

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio u naszego klienta
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i uzyskania awansu
  • Jasna ścieżka rozwoju
  • Bogaty pakiet benefitów oraz imprezy okolicznościowe

Zadzwoń/ wyślij SMS pod numer 696-025-488 lub prześlij CV za pośrednictwem portalu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials