Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego Klienta, lidera w produkcji stali poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pomocnik operatora

Obowiązki:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Obsługa suwnicy poziom 0
  • Obsługa maszyn
  • Inne prace zlecone przez przełożonego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Prace w systemie dwuzmianowym w pełnym etacie
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Możliwość zdobycia lub/i poszerzenia cennego doświadczenia

Wymagania

  • Uprawnienia na wózek widłowy
  • Doświadczenie w obsłudzę wózka widłowego
  • Uprawnienia na suwnice poziom 0 (lub chęć do nauki obsługi suwnic)
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Dobry dojazd do Dąbrowy Górniczej - Ząbkowice

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji