Opis stanowiska pracy

MASFALT Sp. z o. o. - zajmujemy się produkcją mieszanek mineralno-asfaltowych. Jesteśmy dumni, że należymy do irlandzkiej grupy CRH, dzięki temu na bieżąco obserwujemy i wdrażamy nowe rozwiązania z naszej branży, a nasi pracownicy mogą rozwijać się w ramach międzynarodowej struktury grupy.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

POMOCNIK OPERATORA WYTWÓRNI

Miejsce pracy: Zakład produkcyjny Przyjaźń, gmina Żukowo k/Gdańska

Pracując na powyższym stanowisku zajmiesz się pomocą operatorowi przy obsłudze wytwórni mieszanek mineralno-asfaltowych podczas codziennych produkcji. Zakres obowiązków obejmować będzie również wydawanie mieszanek mineralno-asfaltowych oraz prowadzenie dokumentacji z tym związanej oraz obsługę wagi samochodowej.

Jeśli spełniasz poniższe wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe;
  • Sumienność w wykonywaniu zadań;
  • Znajomość obsługi komputera;
  • Mobilność, dyspozycyjność;
  • Mile widziane: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy Tobie:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na podstawie umowy o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zakresu obowiązków;
  • Po ukończeniu kursów i zdobyciu uprawnień (na koszt pracodawcy) pracę jako samodzielny operator (wytwórni lub ładowarki),
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą pracy, prześlij dokumenty aplikacyjne (CV) poprzez przycisk: APLIKUJ

Na Twoje CV czekamy do dnia 31 maja 2019r.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli:

Prezentacja firmy

Firma MASFALT Sp. z o. o., należąca do międzynarodowego koncernu CRH, l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji