Pomocnik Operatora Produkcji-Strzelce Opolskie

Gi Group Sp. z o.o.

Strzelce Opolskie, opolskie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Zakres obowiązków:
• Zabezpieczenie dostępności materiałów do produkcji
• Obsługa i kontrola działania maszyny foliującej
• Dostawa frezów i uczestnictwo w przezbrajaniu ciągu produkcyjnego
• Dozowanie odpowiednich materiałów eksploatacyjnych
• Ustawianie parametrów technologicznych maszyn i urządzeń
• Prawidłowe czyszczenie maszyn
• Przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:
• Wykształcenie min zawodowe
• Obsługa komputera
• Zaangażowanie w powierzone obowiązki
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanych standardach pracy
• Możliwość rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Zatrudnienie od zaraz na pełny etat bezpośrednio u pracodawcy
• Stabilne warunki zatrudnienia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.