Pomocnik operatora pakowania

LeasingTeam Sp. z o.o.

Piaseczno, mazowieckie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Piaseczno
Nr ref.: 0013373
Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

Zakres obowiązków:

• Realizacja planu pakowania dla linii,
• Dbanie o stały dostęp komponentów na linii,
• Raportowanie rezultatów pakowania i przestojów,
• Poprawne przygotowanie linii do nowego zamówienia.

Oczekiwania:

• Chęci do pracy na produkcji oraz uczenia się pracy przy nowoczesnych maszynach,
• Chęci do pracy w systemie zmianowym - czterobrygadowym,
• Nie wymagamy doświadczenia.

Oferta:

• Atrakcyjne wynagrodzenie 2500zł brutto oraz system premiowania 685zł brutto,
• Przyjazne środowisko pracy,
• Umowę o pracę tymczasową,
• Zawsze terminową wypłatę wynagrodzeń,
• Bezpłatny dowóz do pracy zakładowym autobusem,
• Nowość: istnieje możliwość zatrudnienia osób figurujących w KRK.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.