Pomocnik operatora-możliwość przyuczenia-Elbląg

Human Pro Logistics Sp. z o.o.

82-300 Elbląg, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Human Pro Logistics poszukuje dla swojego klienta pracowników produkcyjnych jako pomocnik operatora maszyn przy meblach.

Oferujemy:

-pracę na 3 zmiany,

-stabilność zatrudnienia , praca na długi okres

-stawka godzinowa dzienna 17zł/h brutto i nocną 20zł/h brutto,

Proszę o przesyłanie CV przez portal OLX.

Wymagania

Wymagania:

-ukończone 18 lat,

-chęć do pracy,

-punktualność

-sprawność fizyczna

-załadunek oraz odbiór elementów z maszyn

-praca na na linii

Prezentacja firmy

Z Agencją Pracy Human Pro znajdziesz pracę stałą lub tymczasową, która p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie