Pomocnik operatora maszyny sztancującej - szybki awans

August Faller Sp. z o.o.

Łódź, Nowy Józefów, łódzkie

Do naszego zakładu w Łodzi poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź, Nowy Józefów

Zakres zadań:

  • wsparcie w ustawianiu maszyny sztancującej,
  • realizowanie planów produkcyjnych zgodnie z instrukcjami i procedurami,
  • dokumentowanie kontroli procesowych,
  • sprawdzanie list kontrolnych zlecenia,
  • dbanie o jakość wyrobów,
  • dbanie o utrzymanie czystości i porządku w obszarze roboczym,
  • dbanie o zapewnienie środków produkcyjnych, materiałów oraz wyposażenia stanowiska,
  • zgłaszanie awarii i zakłóceń pracy maszyn.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte na stanowisku operatora maszyny sztancującej lub pomocnika operatora,
  • wysoka motywacja do rozwoju zawodowego – szkolenie na operatora możliwe już po okresie próbnym,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym - także w porze nocnej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność rozwiązywania problemów.

Nasza oferta:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • karnet sportowy,
  • karta przedpłacona Flexi Pass (kino, teatr, sport),
  • dopłata do wypoczynku – świadczenie finansowe,
  • świadczenie finansowe z okazji świąt Bożego Narodzenia,
  • kurs języka angielskiego w siedzibie firmy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • przyjazna atmosfera pracy.
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą oraz spełniają wyżej wymienione wymogi, zachęcamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych drogą elektroniczną, korzystając z przycisku "Aplikuj".

Cenimy sobie różnorodność. Jesteśmy otwarci na kandydatów w każdym wieku oraz na osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.
Nowy Józefów 64E
94-406 Łódź
www.august-faller.com