Pomocnik operatora maszyn

Trenkwalder

Legnica, zagranica

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica
Obowiązki:
  • praca przy produkcji osłonek do wędlin,
  • ściąganie rolek z wiklarki,
  • etykietowanie rolek,
  • prasowanie odpadu,
  • suszenie materiału,
  • dbanie o porządek w hali,
  • pomoc w zakańczaniu zlecenia,
  • przestrzeganie procedur jakościowych, norm i przepisów BHP,
  • współpraca z innymi działami.

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne, mechanik lub elektryk (również zawodowe) mile widziane,
  • doświadczenie zawodowe roczne lub dwuletnie w obsłudze maszyn,
  • gotowość do pracy w systemie pracy zmianowej (4-brygadowy),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki, dynamizm w działaniu.

Oferujemy:
  • umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z naszym klientem,
  • pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę,
  • pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę,
  • kartę uprawniającą do korzystania z aktywnego wypoczynku,
  • uczestnictwo w szkoleniach rozwijających umiejętności i wiedzę.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy