POMOCNIK OPERATORA MASZYN SITODRUKOWYCH

Graffiti Studio Sp. z o.o.

Jaworzno, śląskie

Od: Graffiti Studio Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Jaworzno

POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW !!!!

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa maszyn sitodrukowych.
  • Samodzielna lub w zespole realizacja procesu produkcyjnego dla wyrobów seryjnych.
  • Nadzorowanie przebiegu procesu produkcyjnego.

WYMAGANIA:

  • Sumienność, dokładność, odpowiedzialność.
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży poligraficznej będzie dużym atutem.
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

OFERUJEMY:

  • praca w miłej atmosferze,
  • korzystne, stabilne warunki zatrudnienia,
  • praca w systemie zmianowym,
  • umowę o pracę.

Informujemy, że jesteśmy administratorem Twoich danych osobowych, przetwarzanych w procesie rekrutacyjnym.

Jesteśmy również odpowiedzialni za realizację obowiązków prawnych, o jakich mowa w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).