Pomocnik operatora maszyn produkcyjnych

HR Progress Sp. z o.o.

Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej HR Progress to dynamicznie rozwijająca się agencja pracy.

Świadczymy usługi w zakresie doradztwa personalnego, rekrutacji oraz outsourcingu pracowniczego (wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 408.

Dla swojego Klienta fabryki z wieloletnim doświadczeniem w branży produkcji płyt i filmów DVD poszukuje kandydatów na stanowisko:

POMOCNIK OPERATORA MA SZYN PRODUKCYJNYCH

Wymagania:

  • wykształcenie min zawodowe
  • umiejętność pracy w zespole
  • inicjatywa, pomysłowość i otwartość na zmiany
  • nie wymagane doświadczenie

Oferujemy :

  • umowę o pracę tymczasową
  • system pracy 4-brygadowy
  • stawka 3344 brutto miesięcznie + płatne nadgodziny
  • terminową wypłatę wynagrodzeń
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • kontakt z nowoczesna technologią
  • bezpłatny dojazd autobusem zakładowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą opcji "Aplikuj" i  zamieszczeniem klauzuli :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych HR Progress spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul. Wileńska 69, 03-416 Warszawa), w celu prowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania, a zgoda może być odwołana w każdym czasie, co nie wpłynie na ważność przetwarzania danych osobowych dokonanych na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.”

Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest HR Progress spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul. Wileńska 69, 03-416 Warszawa). Ponadto, informujemy, że:

  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko POMOC OPERATORA MASZYN PRODUKCYJNYCH, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres sześciu miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  • Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.
  • Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
  • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.
  • Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.
  • Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Prezentacja firmy

HR Progress oferuje usługi w zakresie pracy tymczasowej, administ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Automatyka, Praca Praca na magazynie, Praca Praca fizyczna