Pomocnik operatora maszyn/pracownik produkcji

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Tessenderlo (Belgia) , zagranica

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Tessenderlo (Belgia)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy produkcyjnej poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:
Prace produkcyjne przy pasteryzacji jajek, w tym:

-Obsługa maszyn podgrzewających płynne jajka,

-Wymiana kuwetek z jajkami,

-Zakręcanie i odkręcanie pojemników,

-Ustawianie programu do czyszczenia,

-Przyłączanie i odłączanie rurek,

-Drukowanie i przylepianie etykiet do opakowań,

-Uzupełnianie w płynne jajka i wkładanie do większych pudełek,

-Używanie wózka widłowego i palet do przygotowania do transportu.

Gwarantowane przeszkolenie stanowiskowe przez klienta.

Poszukujemy osoby, która będzie chciała pozostać w Belgii na dłużej.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

- Stawkę godzinową 11,80 e brutto/h;

- Bezpłatne zakwaterowanie;

- Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (50 godzin tygodniowo);

- Długofalową współpracę na dłuższy okres;

- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem.

Oferta pracy tymczasowej, Licencja Agencji nr 1954.

Wymagania:

- Mile widziane wykształcenie techniczne/elektryczne;

- Chęć zdobycia doświadczenia w zakresie produkcji;

- Dobre zdolności manualne i techniczne;

- Mile widziany samochód na wyjazd;

- Znajomość języka flamandzkiego lub angielskiego w stopniu min. komunikatywnym - konieczność czytania etykiet;

- Dokładność i precyzja w wykonywaniu pracy;

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.