Pomocnik Operatora Maszyn - praca od zaraz!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Lublin, Świdnik, lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Lublin, Świdnik

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w wykonywaniu prostych prac na produkcji;
  • Odbiór gotowych elementów;
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:

  • Dyspozycyjności do pracy na pełny etat, w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22 oraz 22-6)
  • Dobra kondycja i siła fizyczna;
  • Chęci i motywacji do pracy fizycznej;
  • Gotowość do prazy od zaraz.

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku, dla chętnych praca również w soboty (godziny dodatkowo płatne)
  • Umowę o pracę;
  • Stałe wynagrodzenie zawsze na czas;
  • Możliwość zatrudnienia w renomowanej firmie na rynku lubelskim;
  • Możliwość korzystania z benefitów (karty sportowe, ubezpieczenie na życie itp.).

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Zainteresowała Cię ta oferta? Poleć ja również swoim znajomym a napewno się odezwiemy!

Jeśli interesuje Cię ta lub inna nasza oferta zachęcamy do odwiedzania naszego biura przy ul. Peowiaków 10/1. lub kontaktu telefonicznego pod numerem 81 532 33 66 lub 723 320 180.

Numer referencyjny: POM/10/2019/LUB
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.