ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pomocnik Operatora maszyn (K/M)

Miejsce pracy: Lublin, Świdnik, Trawniki, Łęczna, Piaski

Miejsce pracy: Lublin

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - praca w firmie z kapitałem amerykańskim
  • Wynagrodzenie powyżej 4000 zł brutto
  • 3 zmiany (6-14; 14-22; 22-6)
  • 5-cio brygadowy system pracy
  • Już w październiku poznasz swój grafik na cały rok
  • Obiady pracownicze
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Jesteś otwarty/a na nowe wyzwania? Nie boisz się trudnych zadań? - Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Mechanika i narzędzia warsztatowe zawsze Cię ciekawiły, majsterkujesz w domu i samodzielnie naprawiasz sprzęt domowy? Poszukujemy osób z umiejętnościami manualnymi i technicznymi.

Doświadczenie w pracy na produkcji lub jako operator/ka maszyn/ brygadzista/ka - nie jest to nasz wymóg!

Wymagamy:

  • Zdolności manualnych
  • Podstawowej znajomości rysunku technicznego
  • Znajomości narzędzi warsztatowych
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność posługiwania się suwmiarką
  • Chęci do pracy i nauki
  • Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej
  • Gotowości do pracy zmianowej

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Utrzymywanie ciągłości procesu produkcji
  • Lekkie prace produkcyjne
  • Kontrola jakości wyrobu
  • Czyszczenie maszyn
  • Praca zgodnie z procedurami

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy