Pomocnik operatora lakierni – bez doświadczenia

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Bolesławiec, Lubań, Wykroty, dolnośląskie

Miejsce pracy: Bolesławiec, Lubań, Wykroty

Miejsce pracy: Wykroty

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Praca w zgranym zespole i miłej atmosferze
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową przez agencję z możliwością kontynuowania współpracy bezpośrednio u klienta
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów pozapłacowych ManpowerGroup Premium

Wymagania:

  • Wysoka motywacja do pracy
  • Dyspozycja do pracy 3-zmianowej

Zadania:

  • Proste prace pomocnicze w obszarze produkcji
  • Przygotowywanie detali do lakierowania
  • Wieszanie detali na hakach i ich ewidencjonowanie
  • Pakowanie detali

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy