Pomocnik odlewnika (m/k)

Trenkwalder

Wrocław, dolnośląskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
- obsługa pieca odlewniczego,
- pobieranie próbek,
- obsługa rafinatora.

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
- chęci do pracy,
- chęć zdobycia nowych umiejętności,
- samodzielność, sumienność, spostrzegawczość, koncentracja uwagi pod presją czasu,
- gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym.

Oferujemy:
- zatrudnienie bezpośrednio przez naszego klienta,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość zdobycia uprawnień do obsługi wózków widłowych,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie,
- bogaty pakiet socjalny: bony, paczki dla dzieci, imprezy integracyjne.

Bliższe informacje pod numerem telefonu 539 936 022.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy