Pomocnik na farmie

Europeople Limited

Anglia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta -farmera w okolicy Cambridgeshire specjalizujacego sie hodowla bydla mlecznego poszukujemy osobe jako pomocnik .Do obowiazkow kandydata bedzie nalezalo sprzatanie obor, wyprowadzanie krow oraz sporadyczny udoj.Srednia liczba godz 50-60 na tydzien.Mieszkanie gwarantowane na miejscu.Mozliwosc rozpoczecia pracy w trybie natychmaistowym.

Wymagania

Dodatkowym atutem bedzie posiadanie przez kandydata doswiadczenia w udoju.

Prezentacja firmy

Jestesmy agencja zajmujaca sie rekrutacja Polakow w Wielkiej Brytanii o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
35PLN - 37PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo