Pomocnik murarza- bez znajomości języka obcego

HRBC GROUP SP. z o.o.

Francja, Chambery, zagranica

Opis stanowiska pracy

• prace pomocnicze na budowie

• murowanie

• betonowanie

• ścisła współpraca z wykwalifikowanym murarzem

• przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

• legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową

• wynagrodzenie 2000- 2200€ netto ("na rękę")

• większe zarobki dla osób doświadczonych na samodzielnym stanowisku murarza

• samochód służbowy na dojazdy do pracy

• zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€

• zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia

• bezpłatne zakwaterowanie

• możliwość otrzymania zaliczki

• opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu

• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania

• ogólna sprawność fizyczna (praca fizyczna)

• doświadczenie ogólnobudowlane (w tym jako pomocnik murarza lub betoniarza)

• znajomość specyfiki pracy na budowie

• mile widziane posiadanie prawa jazdy

Nie wymagamy znajomości języka obcego.

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy