Pomocnik montera wentylacji (ib)

IPF Global

Francja okolice Paryża, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

-praca w firmie ogólnobudowlanej
-montaż kanałów wentylacyjnych w budynkach mieszkalnych
-obsługa elektronarzędzi: wiertarka, wkrętarka itp.
-praca na podstawie rysunku

Oferujemy:
-zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (umowa o pracę tymczasową)
-zorganizowany transport z Polski i zakwaterowanie we Francji
-atrakcyjne wynagrodzenie
-okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
-prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
-pracę w polskim zespole
-pomagamy w organizacji transportu z kwatery na miejsce pracy
-zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
-wsparcie polskiego koordynatora
-100 € premii za polecenie pracownika

Pracownik może liczyć na wynagrodzenie na poziomie około 1400 – 1600 € netto.

Wymagania

-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
-samodzielność
-znajomość rysunku technicznego

Prezentacja firmy

IPF Global jest częścią holdingu IPF GROUP SA. Jesteśmy certyfikowaną ag... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji