Pomocnik montera urządzeń chłodniczych i klimatyzacji

Naprawa Urządzeń Chłodniczych i Klimatyzacji Mirosław Kołodziej

Ruda Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres naszych prac:

- konserwacja urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych
- montaż i uruchomienie instalacji chłodniczych / klimatyzacyjnych
- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń
- wykonywanie bieżących napraw
- doradztwo techniczne na potrzeby klientów

Oferujemy:

- praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
- stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
- możliwość pracy na umowę zlecenie - 10 - 15 zł/h
- motywacyjny system wynagrodzeń w zależności od umiejętności i zaangażowania
- oferujemy niezbędne do pracy narzędzia ( w tym samochód serwisowy)
- możliwość rozwoju zawodowego
- przyjazną atmosferę w pracy

Kandydatom bez doświadczenia, ale chcącym się uczyć oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w branży chłodniczej i klimatyzacyjnej. Informacje dodatkowe:

Zgłoszenia zawierające CV proszę wysyłać poprzez przycisk "Aplikuj".

Wymagania

- prawo jazdy kat. B
- brak przeciwskazań do pracy na wysokości
- dyspozycyjność
- umiejętność szybkiego reagowania na sytuacje awaryjne
- umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
- sumienność i zaangażowanie w powierzone zadania
- dobra organizacja pracy własnej
- umiejętność pracy w zespole
- wysoka kultura osobista
- komunikatywność

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne