POMOCNIK MAGAZYNIERA - ZARABIAJ NAWET 1890 euro - Lipsk!

OTTO Work Force

Niemcy, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niemcy

Znasz angielski lub niemiecki w dobrym stopniu? Zostań pomocnikiem Magazyniera i zacznij zarabiać w euro!

Miejsce pracy: Leipzig (Lipsk)

Opis stanowiska:
• Zbieranie zamówień
• Pomoc w innych pracach magazynowych

Warunki zatrudnienia:
• Atrakcyjna stawka 11,14 €/godzinę brutto +25% w godzinach 23.00-06.00
• Praca stała (niesezonowa) na dwie zmiany (pracujące 2 soboty w miesiącu)
• Możliwość pracy w nadgodzinach
• Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej
• Tanie zakwaterowanie - pokoje max. 2-osobowe lub mieszkania dla par
• Możliwość nauki j. niemieckiego na miejscu (po zakończeniu obostrzeń w Sachsen)
• Niemiecka umowa o pracę tymczasową z gwarancją godzin
• Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do podjęcia pracy i opieka koordynatora na miejscu

Wymagania:
• Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie B1
• Prawo jazdy i własny samochód - mile widziany ;-)

Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie czekaj – zgłoś się już teraz!

Po przyjeździe do Niemiec obowiązuje kwarantanna, a następnie wykonywane są 2 testy na obecność COVID-19. Negatywny wynik pozwala na przeniesienie się do docelowego miejsca zamieszkania, ale na test trzeba dojechać samodzielnie, ponieważ nikt nie może mieć kontaktu z osobą na kwarantannie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.