OTTO Work Force OTTO Work Force

Pomocnik lakiernika

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Dobrzeń Wielki

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuję pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer referencyjny: JD/PL/07/2017/PL
Region: Opolskie
Typ wakatu: praca tymczasowa

Opis stanowiska pracy:
- praca na lakierni proszkowej
- malowanie elementów metodą natrysku

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
- atrakcyjna wyższa stawka godzinowa + premia uznaniowa
- umowę o pracę tymczasową
- pomoc w organizacji transportu do pracy

Wymagania:
- praktyczna umiejętność malowania proszkowego lub malowania natryskowego farbami ciekłymi
- dokładność, sumienność
- mile widziane doświadczenie

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.