Opis stanowiska pracy

Zakres pracy:
Do zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku należeć będzie wykonywanie prac monterskich i instalacyjnych związanych z działalnością Firmy a w szczególności:
• pomoc i wsparcie Instalatorów systemów antenowych podczas prac wykonywanych na stacjach bazowych telefonii komórkowej (prace fizyczne)
• montaż konstrukcji pod urządzenia telekomunikacyjne
• montaż okablowania w instalacjach niskoprądowych
• montaż konstrukcji pod panele fotowoltaiczne oraz samych paneli

Oferujemy:
• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość rozwoju zawodowego (oferujemy przyuczenie do nieznanych przez Pracownika zakresów wykonywanych prac)
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności + system premiowania
• pracę od poniedziałku do piątku
• zapewniamy odzież ochronną, sprzęt asekuracyjny oraz niezbędne szkolenia do pracy na wysokości

Wymagania

• brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
• dyspozycyjność do częstych prac w delegacji
• bardzo dobry stan zdrowia
• prawo jazdy kat. B
• umiejętność pracy w zespole
• doświadczenie nie jest konieczne, ale mile widziane

Prezentacja firmy

Firma Up-Telecom Sp. z o.o. powstała w 1994 roku. Siedziba Spółki mieści... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna