Pomocnik elektryka- zagranica

Tip Top Team Sp. z o.o.

66-006 Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Pracownik pomocnik elektryka - do pomagania w pracy przy prowadzenia instalacji elektrycznych w nowych budynkach

Elektryka pomocnik - praca w nowych budynkach przy kładzeniu instalacji elektrycznych. Pełne szkolenie będzie oferowane. Duża liczba godzin.

Oferujemy:

- legalną pracę na terenie Belgii;

- wynagrodzenie płacone zawsze na czas do 15 następnego miesiąca

- system pracy : 8 tygodni 1 tydzień zjazd do Polski

- pomoc w załatwianiu wszelkich formalności druk A-1, limosa, Constru Badge

- kontrakt na okres czasu - od 3 miesięcy do roku

- wynagrodzenie brutto za godzinę od 12,65 euro w okresie próbnym 3 miesięcznym

- zatrudnienie w Polskiej firmie co oznacza:

- opłacania stawek ZUS (emerytalne, zdrowotne – chorobowe na życzenie)
co powoduje, że czas pracy za granicą zalicza się do emerytury i pracownik
nabywa wszelkie korzyści (zasiłki, wysługa lat itp.)

- zapewniamy pomoc przy zakwaterowaniu ( płatne ok. 150 €/ miesiąc)

- system motywacyjny ( w pierwszym roku -co 4 miesiące wyższa stawka)

- pomoc koordynatora na miejscu w Belgii.

Prosimy o przesyłanie ofert związanych tylko z tematem powyższego ogłoszenia.

Oferty NIE związane z zawodem będą odrębnie rozpatrywane po kątem możliwości zatrudnienia z naszej bazy danych !!!

Wymagania

Wymagania:

- chęć do fizycznej pracy;

- mile widziana działalność gospodarcza ( nie koniecznie );

-mile widziana znajomość języka francuskiego, holenderskiego lub angielskiego;
*osoby które w ogłoszeniu nie zaznaczą znajomości języka będą automatycznie
usuwane z listy kandydatów

- kilkuletnie doświadczenie,

- umiejętność kładzenia instalacji elektrycznych, tras kablowych, korytek itp.;

- predyspozycje zdrowotne i doświadczenie w pracy na wysokości;

- umiejętność czytanie rysunków budowlanych i schematów elektrycznych,

- brak nałogów,

- umiejętność czytania planów budowlanych i rysunków technicznych,

- bezkonfliktowość przy pracy w grupie,

- dobre nastawienie do pracy

- mile widziane prawo jazdy kategorii B oraz możliwość wyjazdu własnym
samochodem;

Prezentacja firmy

Bazując na naszej kulturze organizacji tworzymy usługi outsourcin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
46PLN - 55PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie