Pomocnik Elektryka (Pracownik Tymczasowy)

EcoJob Sp. z o.o.

Francja , zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Główne zadania :

  • Okablowanie instalacji elektrycznych ,
  • Przygotowywanie instalacji elektrycznych,
  • Montaż tras kablowych.

Wymagania

  • wymagany dyplom kierunkowy lub certyfikat
  • mile wdziane prawo jazdy kat. B oraz samochód do dyspozycji,
  • mile widziana znajomość j. francuskiego,
  • umiejętność czytania planów i schematów.

Pracując z nami gwarantujemy:

  • polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,
  • stawkę 10,50 euro brutto/h,
  • dodatek żywieniowy 8,95 euro netto (za każdy, przepracowany dzień)
  • 10% zaliczkę za ekwiwalent urlopowy (wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto),
  • 10% premii końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • przejazd do Francji.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez EcoJob spółka z.o.o. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego".

Prezentacja firmy

Jesteśmy Spółką z doświadczoną kadrą, która zdobywała swoje szlif... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna