Pomocnik Elektryka / Elektromonter

Elmersystem

Hipszania, Francja, Holandia, UE, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • wykonywanie i konserwacja/naprawa instalacji elektrycznych
  • praca przy montażu tras kablowych i podłączaniu szaf sterowniczych, podstacji & konsol sterujących
  • wykonywanie pomiarów
  • czytanie / rozumienie schematów elektrycznych i symboli
  • montaż przewodów według rysunku technicznego
  • podłączanie przewodów do dystrybutorów i urządzeń przemysłowych
  • diagnozowanie / przegląd techniczny i naprawa usterek maszyn związanych z układem elektrycznym

Firma zapewnia:

  • przelot/przejazd do kraju docelowego
  • zakwaterowanie
  • codzienny dojazd do pracy
  • odzież ochronną
  • narzędzia
  • szkolenia
  • długoterminowe kontrakty przez cały rok
  • wypłatę raz w miesiącu a zaliczki co tydzień
  • nadgodziny

Od kandydatów oczekujemy:

  • odpowiedniego doświadczenia
  • zaangażowania
  • uprawnień SEP lub równoważnych
  • VCA/SCC do pracy w Holandii

Mile widziane:

  • znajomość hiszpańskiego lub angielskiego lub niemieckiego
  • doświadczenie na zagranicznych projektach
  • prawo jazdy kategorii B

Telefon:

532 791 208

532 791 193

Prosimy koniecznie załączyć swoje CV.

Prezentacja firmy

Firma Elmersystem, z siedzibą w Warszawie, działa w branży metalurgiczno... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Energetyka