Pomocnik elektromontera

Trakcja PRKiI S.A.

Warszawa, mazowieckie

Wizję zmieniamy w rzeczywistość
Trakcja PRKiI S.A. jedna z największych spółek giełdowych, działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego w tym kolejowego, drogowego oraz energetyki w Polsce.

W związku z dalszym rozwojem i pozyskanymi nowymi kontraktami poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa; ul. Palisadowa 20/22

Opis stanowiska

  • Pomoc przy pracy związanej z produkcją urządzeń rozdzielczych;
  • Pomoc przy montażu konstrukcji i urządzeń rozdzielnic elektrycznych;
  • Pomoc przy produkcji konstrukcji stalowych.

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe, o profilu elektrycznym lub elektroenergetycznym;
  • Mile widziane uprawnienia SEP „E”;
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole;
  • Zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków.

Oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, bony świąteczne);
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego;
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.