Opis stanowiska pracy

Firma Przedsiębiorstwo Portowe „Sieć” zajmująca się między innymi eksploatacją urządzeń i sieci elektroenergetycznych w Porcie Gdynia w związku z dalszym rozwojem naszej firmy poszykujemy kandydata na stanowisku:

Pomocnik elektromontera inst. i urz. elektroenergetycznych do brygady ds. pomiarów elektroenergetycznych

Opis zadań na stanowisku:

  • Wykonywanie robót naprawczych, konserwacyjnych i pomiarowych zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi, normami oraz zasadami wiedzy technicznej.
  • Wykonywanie przeglądów, pomiarów ochronnych urządzeń energetycznych.
  • Inwentaryzacja kabli, wykrywanie przebiegu tras kablowych, lokalizacja uszkodzeń kablowych oraz innych urządzeń elektroenergetycznych.
  • Eksploatacja urządzeń energetycznych w stacjach transformatorowo-rozdzielczych i w sieciach kablowych średniego i niskiego napięcia.

Mile widziane:

  • wykształcenie zawodowe lub techniczne o profilu elektrycznym lub pokrewnym
  • świadectwo kwalifikacyjne elektryczne „E” grupa 1 do 1kV.
  • prawo jazdy kategorii B;
  • umiejętność pracy w zespole.
  • brak przeciwwskazania pracy na wysokości

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę stacjonarną na terenie Portu Gdynia;
  • czas pracy w godzinach 7.00-15.00;
  • szkolenia i podwyższenie kwalifikacji zawodowych;
  • zaopatrzenie w asortyment odzieżowy;
  • atrakcyjny system premiowania (nagroda roczna, premie kwartalne);
  • standardowy pakiet socjalny;
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu na dyżurny ds. automatyki przemysłowej, dyżurny sieci elektroenergetycznych (tryb pracy zmianowej).

Prezentacja firmy

Działalność firmy<br/>Przedsiębiorstwo Portowe „Sieć” Spółka z o.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Elektronika / Telekomunikacja