Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/12/2017.

Pomocnik dostawcy/Piaseczno

mazowieckie

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861) Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej dla jednego z naszych Klientów na stanowisku:

Pomocnik dostawcy
Miejsce pracy: Piaseczno
Numer ref: PD/P

Czas pracy:
- praca od poniedziałku do piątku (również niektóre weekendy),
- praca w godzinach 7:00-15:00; 14:00-22:00.

Obowiązki:
- załadunek transportu na samochód służbowy,
- dostarczanie zamówień do klienta indywidualnego na terenie Warszawy i Piaseczna,
- obsługa Klienta.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS,
- stawka 19 zł brutto za godzinę,
- pracę zmianową w godzinach 7:00-15:00; 14:00-22:00 (również niektóre weekendy),
- możliwość przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym,
- odzież roboczą.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Wymagania

- czynne prawo jazdy kat. B - mile widziane,
- aktualna Książeczka Sanepidu.

Agencja zajmuje się leasingiem pracowniczym, rekrutacją stałych pracowników,... outsourcingiem usług magazynowych. Wpisana jest do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 493.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Dystrybucja