Pomocnik / Cieśla-Stolarz / Monter konstrukcji drewnianych - praca przy domkach drewnianych

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Mszana Dolna, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma z Krakowa, która buduje domki w konstrukcji szkieletowej drewnianej, poszukuje do zakładu produkcyjnego w Mszanie Dolnej pracowników:

Cieśla konstrukcyjny-Stolarz / Monter konstrukcji drewnianych

Miejsce pracy: Mszana Dolna (zakład produkcyjny)

Wynagrodzenie: od 3000-4000 zł netto za mc.

Zakres obowiązków:
• cięcie i montaż konstrukcji drewnianych,
• budowa domków pod klucz,
• izolacja ścian,
• montaż stolarki okiennej,
• montaż paneli podłogowych, biały montaż,
• montaż boazerii i desek elewacyjnych.

Zapewniamy:
• zatrudnienie na umowie o pracę (1 -2 mc okres próbny),
• praca jednozmianowa od pn-pt po 8 godz. dziennie,
• wypłata do 10-go każdego miesiąca,
• wolne weekendy,
• narzędzia i odzież,
• możliwe służbowe wyjazdy na montaże zagraniczne (Francja), dodatkowo płatne,

Wymagamy:
• doświadczenia na ww. stanowisku (budowa doków drewnianych),
• czytania rysunku technicznego – mile widziane,
• samodzielności,
• uczciwości i odpowiedzialności.

Siedziba firmy w Krakowie.

proszę aplikować osoby zainteresowani
prześlij swoje CV

Numer wpisu do rejestru 13471

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna