Pomocnik budowlany

Francja, Grenoble, zagranica

ATERIMA

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
  • pomoc przy montażu więźb dachowych i pokryć dachowych
  • montaż elewacji drewnianych zewnętrznych (tzw. bardage)
  • sporadycznie pomoc przy montażu podłóg i paneli podłogowych

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • prawo jazdy kat. B
  • aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce
  • badania wysokościowe na podstawie naszego skierowania
  • mile widziana podstawowa znajomość j. francuskiego

Wybranym kandydatom oferujemy:
  • legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta
  • umowę o pracę tymczasową do grudnia 2019
  • 12,30 € brutto / h (za 35 godzin tygodniowo)
  • nadgodziny płatne wg przepisów francuskich (powyżej 35 godz. +25% stawki, powyżej 43 godz. +50% stawki)
  • zapewniony posiłek w restauracji w dni robocze
  • bezpłatne zakwaterowanie i częściowy zwrot kosztów podróży do Francji
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • składki ZUS opłacane od średniej krajowej

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Praca fizyczna