Pomocnik budowlany z dobrą znajomością j. francuskiego

Work Service Express

Francja, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Francja »

Współpracujemy z wieloma klienta z branży budowlanej.
Jeśli znasz francuski na poziomie dobrym i nie boisz się pracy fizycznej - znajdziemy ci pracę dopasowaną do Twojego dotychczasowego CV.

ZADANIA NA STANOWISKU PRACY :

Praca na budowie przy stawianiu budynków lub przy wykańczaniu budynków od wewnątrz.

- wykonywanie prac budowlanych według zleceń kierownictwa - czynny udział w pracach budowlanych
- tłumaczenie polskiej ekipie pracowników poleceń kierownika budowy jeśli zajdzie taka potrzeba
- przekazywanie francuskiemu kierownictwu informacji od polskiej ekipy budowlanej o potrzebie domówienia materiałów jeśli zajdzie taka potrzeba

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW :

- dobra znajomość języka francuskiego
- mile widziane doświadczenie budowlane
- gotowość do podjęcia pracy fizycznej
- nastawienie na cel- przyuczenie do zawodu budowlanego poprzez pracę, by docelowo stać się specjalistą z zawodu

CO PROPONUJEMY :

- umowę o pracę
- wynagrodzenie od 1500 euro netto
- zakwaterowanie
- możliwość zdobycia doświadczenia budowlanego