Pomocnik budowlany 11€ netto/h START OD ZARAZ

26-600 Radom, mazowieckie

Roland Vollmuller HolandiaJobs

Opis stanowiska pracy

AS
Obecnie dla naszego klienta z Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

POMOCNIK BUDOWLANY

Zadania:

Proste prace malarskie i budowlane

Prace porządkowe
Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

PRAWO JAZDY KAT. B (pracownik dostaje auto służbowe)

doświadczenie mile widziane
Oferujemy:

Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach

Stawka: 11€ netto/h (ok. 450€ na rękę tyg.)

Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym

Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę

Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesyłanie CV

Działalność naszej firmy polega na rekrutacji osób o określonych umiejętnościach i... kwalifikacjach. Na rynku istniejemy od 2013 roku. Zespół HolandiaJobs stanowią doświadczeni rekruterzy, którzy pomogą Ci znaleźć odpowiednią dla Ciebie pracę w Holandii

Poprzez troskę oraz zaangażowanie staramy się zapewnić jak najlepsze warunki dla naszych kandydatów.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie